FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 1 فروردين 1398

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
پایان نخستین روز رقابت های کاپ بین المللی ژاپن

سطح بسیار بالا مسابقات عامل جلوگیری از صعود رکابزنان سرعت
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، اولین روز مسابقات کاپ بین المللی کلاس یک پیست ژاپن امروز به پایان رسید.
حضور 3 تیم از 21 کشور دنیا باعث شد تا سطح این مسابقات را به اندازه ی مسابقات قهرمانی جهان بالا ببرد، بطوری که در رشته اسپرینت تایم های بسیار عالی به ثبت رسید و حتی نفرات نام داری همچون توماس بابک قهرمان اسبق جهان، واتانابه کازوناری یکی از بهرین اسپرینتر های کشور ژاپن و سم وبستر نیوزیلندی از راهیابی به دور فینال بازماندند.
در بخش اسپرینت این رقابت ها 17 ورزشکار تایم های زیر 10ثانیه را به ثبت رساندند و تنها 8 ورزشکار به دور بعد این رقابت ها راه یافتند، در این میان محمد دانشور خرم با ثبت زمان 10.223 در جایگاه 21 و احسان خادمی نیز با ثبت زمان 10.377 در جایگاه 25 قرار گرفتند.
در رشته مدیسون این رقابت ها نیز دو ملی پوش بسیار قدتمند کشورمان آقایان محمد گنج خانلو و محمد رجبلو با رقبای خود که همگی از نامداران دنیای دوچرخه سواری بودند به رقابت پرداختند و در پایان در جایگاه نهم قرار گرفتند.
در رشته مدیسون کشورهای آمریکا،ژاپن و استرالیا به ترتیب عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.
ورزشکاران کشورمان در پیست ژاپن امکان تمرین نداشته اند و امروز اولین روزی بود که در این پیست بعد از مدت ها رکاب می زدند که این موضوع می تواند باعث امیدواری جامعه دوچرخه سواری شود تا به امید خداوند ورزشکاران کشورمان بتوانند در روز های آینده نتای بهتری را کسب کنند.
یکی از خبرهای خوب برای جامعه دوچرخه سواری کشورمان تهیه کلاه و عینک ملی پوشان جاده کشورمان از بهترین برند کشور ژاپن جهت شرکت در بازیهای آسیایی 2018 اندونزی بود.

نتایج کامل روز نخست این رقابت ها به شرح ذیل می باشند:

در ماده کایرین، خادمی و دانشور پس از پایان دور اول راهی شانس مجدد شدند که خادمی در گروه خود بعد از نماینده بریتانیا دوم شد.
دانشور هم در گروه خود بعد از دو رکابزن ژاپن سوم شد و هر دو از رسیدن به فینال بازماندند.
در ماده اسپرینت، در مرحله تایم گیری، محمد دانشور با زمان 10 ثانیه و 223 صدم ثانیه بیست و یکم شد.
خادمی هم با زمان 10 ثانیه و 337 صدم ثانیه در رده بیست و پنجم قرار گرفت و هر دو از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی باز ماندند. هشت نفر اول مرحله تایم گیری راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.
در بخش نیمه استقامت، محمد گنج خانلو و محمد رجبلو در ماده مدیسون رقابت کردند که در نهایت نهم شدند.
تیم های آمریکا، ژاپن و استرالیا به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
مسابقات ژاپن فردا و پس فردا هم برگزار می شود که فردا (شنبه) نمایندگان ایران در ماده های اومنیوم و اسپرینت به رقابت می پردازند و یک شنبه نیزرقابت ماده های مدیسون و کایرین برگزار می شود.

تاريخ  ارسال:جمعه 15 تير 1397 - 19:27

تعداد بازديد: 171

کد:98339-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.