5 روز پس از آغاز مسابقات قهرمانی جهان ویزای نمایندگان دوچرخه سواری ایران صادر شد

اسدی و گنج خانلو امشب راهی اسکاتلند می شوند

در حالیکه 5 روز از مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جهان در کشور اسکاتلند می گذرد، امروز روادید نماینده کشورمان صادر شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، با گذشت 5 روز از آغاز مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جهان در کشور اسکاتلند، امروز یکشنبه 15 مرداد روادید محمد گنج خانلو نماینده کشورمان در این مسابقات صادر شد. پس از پیگیری های فراوان کمیته بین الملل فدراسیون و رایزنی های اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، سفارت انگلستان ویزای محمد گنج خانلو و رسول اسدی رییس فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان را صادر کرد و این دو نفر امشب راهی اسکاتلند محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان خواهند شد.

متاسفانه گنج خانلو رقابت دیروز استقامت جاده را از دست داد اما به احتمال فراوان به مسابقه تایم تریل انفرادی در روز جمعه خواهد رسید. رییس فدراسیون دوچرخه سواری نیز که به نشست کنگره جهانی دوچرخه سواری نرسید در این سفر در نشست اتحادیه جهانی در پایان مسابقات قهرمانی جهان در شهر گلاسکو حضور خواهد داشت و دیدارهایی را با رییس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری و سایر مسوولان دوچرخه سواری اتحادیه جهانی برگزار می کند.

لازم به ذکر است مسابقات دوچرخه سواری کوهستان، جاده ، پیست،  بی ام ایکس و تریال قهرمانی جهان از چهار روز پیش در کشور اسکاتلند آغاز شده است و تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان با ترکیب محمد گنج خانلو و فرانک پرتوآذر در بخش پیست و جاده و کوهستان رقابت خواهد کرد.