نفرات برتر مرحله سوم سی و ششمین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان

به گزارش ستاد خبری تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان نفرات برتر مرحله سوم تور بین الملی ایران آذربایجان اعلام شد.

سی‌وششمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان، ۵ لغایت ۹ شهریورماه با حضور ۱۵ تیم داخلی و خارجی به میزبانی سه استان، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و اردبیل درحال برگزاری است.

سومین مرحله این دوره از تور ایران-آذربایجان، با حضور ۸۱ رکابزن از ساعت ۹ صبح امروز سه‌شنبه ۶ شهریورماه در جلفا آغاز شد و شرکت‌کنندگان مسیر ۱۲۸/۳ کیلومتری، جلفا تا شبستر را طی کردند.

در پایان این مرحله ساین بایار جامتس از ترانگو مالزی به عنوان قهرمانی دست یافت، بوگلاس جورجیوس از ماتریکس ژاپن نائب قهرمان شد و ماروخین دانیل از وینو قزاقستان به عنوان سومی نائل شد.

این درشرایطی بود که رقابت رکابزنان مالزی و ژاپن تا آخرین لحظه بسیار نزدیک بود و در پایان این دوچرخه‌سوار مالزی بود که موفق شد مدال طلای مرحله سوم را از چنگ رکابزن تیم ژاپن درآورد. علی لبیب از مس سونگون ایران نیز اتفاق روز گذشته را تکرار کرد و به عنوان بهترین دوچرخه سوار جوان پیراهن سفید را بر تن کرد. مهدی سهرابی از تیم دوچرخه سواری عراق به عنوان برترین رکابزن امتیازی صاحب پیراهن سبز رنگ شد.

سعید صفرزاده از هتل تیام چین همانند مرحله قبلی پیراهن قرمز رنگ را بر تن کرد و سلطان کوهستان شد.

لوکاس کریستنسن از روجای تایلند نیز پیراهن طلایی را به خود اختصاص داد.

سومین مرحله این تور در شرایطی پایان یافت که تیم ترانگو مالزی با بهترین نتیجه تیمی با زمان ۹:۴۵:۵۱ قهرمان شد.