پیام رییس فدراسيون دوچرخه‌سواری برای حضور گسترده در انتخابات

رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری در پیامی جامعه ورزشی کشور بویژه خانواده بزرگ دوچرخه‌سواری را برای مشارکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم دعوت کرد.

به گزارش روابط‌عمومی فدراسیون دوچرخه‌سواری، رسول اسدی رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری در پیامی جامعه ورزشی کشور بویژه خانواده بزرگ دوچرخه‌سواری را برای مشارکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم دعوت کرد.

متن پیام دکتر اسدی بدین شرح است: انتخابات یکی از ارکان مهم مردم سالاری دینی است و حضور مردم نیز در انتخابات برای تعیین سرنوشتشان است.

به فرموده مقام معظم رهبری حضور و مشارکت در انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است بی تردید آنچه نظام اسلامی ما را از گزند آسیب های داخلی و خارجی مصون می دارد مشارکت پرشور و حداکثری مردم در صحنه های مختلف از جمله حضور در پای صندوق های رأی است،

مضاف بر اینکه انتخابات چهاردهم از شرایط ویژه تری برخوردار بوده و امتداد تاکید مردم عزیزمان بر خدمت صادقانه و متعهدانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

اینجانب به نوبه خود از عموم هموطنان و ورزشی های عزیز، به ویژه از خانواده بزرگ دوچرخه‌سواری دعوت می‌کنم تا در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، بار دیگر در انتخاباتی که نشانه جمهوریت این نظام در کنار اسلامیت آن است، حضوری پرشور داشته و رئیس جمهور اصلح خود را انتخاب نمایند.